Depilacja woskiem – Lycon Hot Wax

Depilacja Lycon Hot Wax: 

  • depilacja nóg 
  • depilacja bikini 
  • depilacja pach
Depilacja woskiem – Lycon Hot Wax

Depilacja woskiem jest szybką metodą na pozbycie się niechcianego owłosienia z nóg, okolic bikini oraz pach. Metoda ta polega na nałożeniu płynnego naturalnego wosku do depilacji, odczekania na jego zastygnięcie oraz oderwanie całych włosków razem z cebulką. Taka metoda depilacji ciała pozwala na utrzymanie gładkiej skóry przez okres od 2 do 5 tygodni. Depilacja z użyciem wosku Lycon jest dużo delikatniejsza od metod, w których używane są tradycyjne woski. Dzięki wyjątkowemu składowi wosków Lycon możliwe jest usunięcie krótkich włosów – także tych o długości nieprzekraczającej 1 mm. Co więcej naturalny skład wosku ma kojące działanie na skórę, dzięki czemu nie jest ona podrażniona tak, jak w przypadku innych metod depilacji.

Depilacja nóg woskiem

W celu pozbycia się niechcianego owłosienia z nóg warto rozważyć metodę depilacji woskiem Lycon, dzięki której w łatwy sposób można pozbyć się owłosienia z łydek, ud, kolan oraz stóp. Warto pamiętać o tym, że depilacja nóg jest bardzo utrudniona tradycyjnymi metodami ze względu na duże ryzyko zacięcia skóry maszynką. Skóra na nogach jest delikatna dlatego należy z rozwagą wybrać metodę depilacji tak, aby jej nie podrażnić. Najmniej inwazyjną metodą jest depilacja nóg woskiem, która dzięki użyciu wysokiej jakości wosku Lycon nie tylko nie podrażnia skóry, lecz sprawia, że po zabiegu jest ona delikatna i miękka.

Depilacja bikini woskiem

Usunięcie owłosienia z okolic bikini jest trudnym i czasochłonnym zajęciem w przypadku stosowania tradycyjnych metod. Bardzo skuteczną i szybką metodą jest depilacja bikini woskiem. Metoda ta polega na nałożeniu specjalnego wosku Lycon, który zapewnia wyjątkową delikatność podczas pozbywania się owłosienia. Wosk działa w subtelny sposób nie ciągnąc skóry i nie powodując obrażeń typowych dla depilacji okolic bikini.

Depilacja pach woskiem

Gładka skóra w okolicy pach jest estetyczna i poprawia komfort podczas noszenia zwiewnych sukienek, tunik lub koszulek na ramiączkach. Aby upewnić się, że pozbędziemy się wszystkich włosków spod pach warto poddać się zabiegowi depilacji pach woskiem Lycon, który umożliwia wyrwanie nawet tych, które nie przekraczają długości 1 mm. Poza wysoką skutecznością zabieg depilacji tym specjalistycznym woskiem skutkuje brakiem powstawania bolesnych podrażnień.