Modelowanie Sylwetki Icoone

Modelowanie sylwetki:

 

  • Liftingujący masaż twarzy ICOONE
  • Liftingujący masaż twarzy KOBIDO
  • Zabiegi z użyciem kwasów
Modelowanie sylwetki

Niektóre partie naszego ciała, pomimo dobrej diety oraz intensywnych ćwiczeń, mają tendencję do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Dużym problemem, z którym zmaga się wiele kobiet jest cellulit odkładający się na pośladkach oraz udach. Aby uzyskać szczupłe ciało i przywrócić skórze jędrność warto zainteresować się specjalistycznymi zabiegami, które dzięki nowoczesnej technologii (np. laser Icoone) pozwalają na szybką redukcję cellulitu, pozbycie się tłuszczu z opornych partii ciała oraz zwiększenie sprężystości luźnej skóry, która może pojawiać się po zrzuceniu zbędnych kilogramów lub po ciąży. Dobrym sposobem na ujędrnienie skóry oraz zwiększenie produkcji kolagenu jest także masaż bańką chińską.

Zabiegi Icoone – redukcja cellulitu i wyszczuplanie brzucha.

Jednym ze sposobów na szybką poprawę sylwetki jest ujędrniający masaż ciała z wykorzystaniem głowic Icoone. Technologia ta polega na stymulacji skóry poprzez równoczesną stymulację mechaniczną oraz świetlną z wykorzystaniem lasera oraz światła LED. Stymulacja mechaniczna skóry to inaczej Multi Mikropęcherzykowa Stymulacja gwarantująca głębokie oddziaływanie na tkankę łączną, w wyniku której dochodzi do redukcji cellulitu, pobudzenia krążenia krwi oraz ujędrnienia skóry. Z kolei laser oraz światło LED przenikają w głąb skóry, co skutkuje rozkładem komórek tłuszczowych (lipoliza) oraz zwiększeniem produkcji kolagenu, dzięki czemu dochodzi do ujędrnienia skóry.

Masaż bańką chińską – ujędrnianie skóry i zwiększona produkcja kolagenu

Kolejna metoda pozwalająca na skuteczną redukcję cellulitu, ujędrnienie skóry oraz jej stymulację do produkcji kolagenu to masaż bańką chińską (tzw. masaż próżniowy). Polega on na zasysaniu skóry przez bańkę oraz delikatnym poruszaniu nią po ciele osoby poddawanej zabiegowi, dzięki czemu natychmiast poprawia się ukrwienie skóry. W konsekwencji dochodzi do redukcji cellulitu oraz rozstępów. Co więcej masaż bańką chińską stymuluje skórę do produkcji kolagenu, dzięki czemu zwiększa się jej sprężystość i jędrność.