O NAS

MIUestetic Permanent&Beauty

Nasza marka specjalizuje się głównie w Makijażu permanentnym szeroko pojętym, Kosmetologii estetycznej, Kosmetologii holistycznej oferujemy też zabiegi z zakresu modelowania sylwetki,  zabiegów upiększających oraz pielęgnacji dłoni,  stóp. 

Czujemy ogromną radość z zadowolenia z usług Naszych stałych pacjentów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług na produktach premium. 

MIU estetic to nie tylko miejsce w którym wykonujemy usługi z zaangażowaniem, spędzając u Nas czas poczujesz spokój i miłą profesjonalną atmosferę. 

Zdobyliśmy prestiż co przyczyniło się do kolejnych kroków w przód. Zostaliśmy placówką szkoleniową oferującą szkolenia z zakresu makijażu permanentnego zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych chcących podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe.   Przeprowadzamy też szkolenia z architektury brwi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą zabiegową oraz szkoleniową.

Opinie Naszych Klientów

Nowa dziewczyna w mieście ale już wiem że to ” moja” kosmetyczka. Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo dziękuję za usługę na najwyższym poziomie.

Marta

Jak zawsze jestem bardzo zadowolona 🙂 Fantastyczne miejsce, miła atmosfera 😀 P. Daria perfekcjonistka Polecam 😀

Agnieszka

Stopy przecudnie zadbane 🙂 dziękuję bardzo za zadbanie jak i wiele cennych wskazówek. Myślę, że oddam swoje stopy w ręce Pani Darii juz na stałe 😉

Ada

Jestem zawsze Bardzo Zadowolona. Paznokcie wykonane z niezwykłą starannością o każdy detal. Przepięknie opracowane skórki przez Panią Paulinę to miód na serce dla Pań które cenią sobie perfekcyjny manicure !! 🥇. Polecam z czystym sercem.

Majka

Bardzo dokładny pedicure. Lakier pięknie położony a stopy odpowiednio opracowane 🙂 Polecam.

Adriana