ODMŁADZANIE TWARZY

Odmładzanie twarzy:

 

  • Liftingujący masaż twarzy ICOONE
  • Liftingujący masaż twarzy KOBIDO
  • Zabiegi z użyciem kwasów
Odmładzanie twarzy

Wraz z wiekiem skóra twarzy traci swoją zdolność do produkcji naturalnego kolagenu przez co traci swój blask i jędrność, a konsekwencji pojawiają się zmarszczki. Ten naturalny proces dotyczy każdego i zaczyna się stosunkowo wcześnie bo już w wieku 25 lat. W celu przywrócenia skórze sprężystości można stosować wiele zabiegów na twarz. Do najbardziej skutecznych można zaliczyć masaż liftingujący na twarz Icoone oraz japoński masaż twarzy Kobido, które w widoczny sposób regulują funkcjonowanie tkanki łącznej, poprawiając jej ukrwienie oraz stymulując produkcję naturalnego kolagenu.

Zabiegi Icoone na twarz – masaż liftingujący

Zabiegi na twarz z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie głowic Icoone pozwalają na redukcję luźnej skóry i przywrócenie jej naturalnej jędrności oraz usunięcie objawów starzenia się skóry, takich jak zmarszczki. Do zabiegów wykonywanych technologią Icoone należą programy liftingujące oraz drenujące, które nie tylko poprawiają owal twarzy, lecz także likwidują zmarszczki oraz napinają skórę przywracając jej naturalny blask.

Japoński masaż twarzy Kobido – masaż odmładzający

Tradycyjny, japoński masaż twarzy Kobido często jest porównywany do liftingu twarzy bez udziału chirurga. Jest to technika masażu cechująca się wysoką intensywnością oddziaływania na głębokie warstwy tkanki łącznej. Jego głównym celem jest pobudzenie skóry poprzez drenaż limfatyczny w taki sposób, aby pozbyć się z niej toksyn, wzmocnić naturalne procesy regeneracyjne oraz skłonić ciało do produkcji składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry twarzy. Dzięki regularnym masażom japońskim skóra staje się bardziej napięta, poprawiony zostaje owal twarzy, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Kwasy na twarz – zabiegi przeciwzmarszczkowe

Jednym z najczęściej stosowanych zabiegów, dzięki któremu można uzyskać efekt odmłodzenia dzięki znacznej redukcji zmarszczek są kwasy na twarz. Zabieg przeciwzmarszczkowy przebiega z wykorzystaniem kwasu glikolowego, którego zadaniem jest wniknięcie głęboko w struktury skóry i odbudowa jej włókien, dzięki czemu wzrasta jej elastyczność.