OPRAWA OKA Z ARCHITEKTURĄ BRWI

Oprawa oka z architektura brwi
  • HENNA BRWI
  • HENNA RZÈS
  • HENNA PUDROWA Z ARCHITEKTURĄ
  • LAMINACJA BRWI Z FARBKĄ
  • LIFTING RZĘS Z FARBKĄ
  • BOTOX NA BRWI I RZĘSY
Henna i laminacja brwi

Wiele kobiet posiada stosunkowo jasne łuki brwiowe, które przez to wydają się rzadsze niż są w rzeczywistości. Metodą pozwalającą na podkreślenie oraz wizualnie zagęszczenie brwi jest henna brwi. Do zabiegu wykorzystywany jest naturalny barwnik, dzięki czemu nawet osoby wrażliwe na wiele kosmetyków nie mają niemiłych doświadczeń wynikających z jej stosowania. Ciekawą odmianą tego zabiegu jest henna pudrowa z architekturą brwi, która łączy zabieg koloryzacji – przyciemniania brwi z architekturą brwi polegającą na dobraniu kształtu brwi odpowiedniego do twarzy pacjentki. Z kolei laminacja brwi z farbką umożliwia nadanie koloru, zmianę ułożenia brwi oraz utrwalenie nadanego kształtu poprzez laminację włosków odpowiednimi preparatami. Zabiegi henny oraz laminacji brwi umożliwiają wydobycie naturalnego piękna z brwi oraz podkreślenie ich pięknego kształtu.

Henna brwi

Naturalna metoda pozwalająca na barwienie brwi oraz rzęs to henna brwi. Metoda ta polega na nałożeniu barwnika pochodzenia roślinnego na włoski brwi, dzięki czemu ulegają one koloryzacji. Efektem takiego barwienia jest poprawa zarysu oraz widoczności łuków brwiowych. Odpowiednio wykonany zabieg henny brwi sprawia, że kolor utrzymuje się przez kilka tygodni. W tym czasie nie ma konieczności stosowania dodatkowych kosmetyków przyciemniających brwi.

Henna brwi i rzęs

Ze względu na uniwersalne zastosowanie i naturalne pochodzenie henny nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonać zabieg barwienia henną brwi i rzęs. Przyciemnianie rzęs doskonale podkreśla oczy szczególnie w przypadku kobiet z włosami w kolorze blond. Henna brwi i rzęs doskonale nadaje się do farbowania włosków jasnych, cienkich lub krótkich, gdyż to właśnie wtedy dodatkowy barwnik zrobi największą różnicę w wyglądzie.

Henna pudrowa z architekturą brwi

Henna pudrowa to metoda barwienia brwi z wykorzystaniem naturalnych barwników oraz olejków, której zaletą jest wysoka trwałość. Barwnik po zabiegu utrzymuje się na skórze nawet do 10 dni. Z kolei włoski na łuku brwiowym utrzymują kolor przez 6 tygodni.

Laminacja brwi z farbką

W przypadku, gdy celem zabiegu stylizacyjnego jest nie tylko koloryzacja brwi, lecz także czasowa zmiana ich ułożenia, polecanym zabiegiem jest laminacja brwi z farbką. Zabieg ten nie tylko podkreśla łuk brwiowy poprzez zmianę koloru brwi, lecz umożliwia zmianę kierunku, w jakim rosną włoski na brwiach.

Lifting rzęs (laminacja i odżywienie)

Lifting rzęs znany także jako laminacja rzęs to zabieg, którego celem jest podniesienie i podkręcenie naturalnych rzęs bez konieczności doczepiania rzęs syntetycznych. Do jego wykonania używana jest odżywka w postaci olejku keratynowego, który wzmacnia strukturę rzęs oraz pozwala na utrwalenie efektu podkręcenia.