STYLIZACJA RZĘS

Lista Zabiegów:

  • stylizacja rzęs 1:1 natural look
  • stylizacja rzęs 2:1 fresh lash
  • stylizacja rzęs 3:1 - volume lash
Stylizacja i przedłużanie rzęs

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs umożliwia uzyskanie naturalnego efektu podkreślonych oczu, dzięki czemu spojrzenie przyciąga jeszcze większą uwagę. Co więcej taki efekt utrzymywany jest nawet przez 6 – 8 tygodni bez konieczności codziennej czasochłonnej stylizacji. Przedłużanie rzęs metodami 1:1, 2:1 oraz 3:1 wykonywane w profesjonalnym salonie nie niszczy naturalnych rzęs i jest w pełni bezpieczne dla oczu. Dzięki odpowiednio przeprowadzonej stylizacji rzęs można uzyskać efekt:

  • zagęszczenia,
  • przedłużenia,
  • przyciemnienia.

Zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i polega na doklejeniu syntetycznych rzęs do naturalnych w proporcjach uzależnionych od zamierzonego efektu (zagęszczenie jednokrotne – rzęsy 1D, dwukrotne – rzęsy 2D lub trzykrotne – rzęsy 3D).

Przedłużanie rzęs metodą 1D (rzęsy 1:1 natural look)

Stylizacja rzęs 1:1 polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy 1 syntetycznej (wykonanej z syntetycznego jedwabiu). Dzięki temu uzyskiwany jest efekt naturalnego zagęszczenia rzęs. W zależności od preferencji do wyboru są różne rodzaje rzęs syntetycznych zróżnicowanych pod względem długości (od 6 do 17 mm), stopnia podkręcenia oraz grubości. Ten rodzaj przedłużania rzęs zwany również pod nazwą rzęsy 1D to doskonały wybór w przypadku kobiet posiadających sporą ilość swoich naturalnych rzęs i nie wymagających dużego zagęszczenia.

Przedłużanie rzęs metodą 2D (rzęsy 2:1 fresh lash)

Przedłużanie rzęs metodą 2 do 1 polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy dwóch rzęs jedwabnych dzięki czemu ulegają one znacznemu zagęszczeniu nawet w przypadku braku dużej ilości rzęs naturalnych. Rzęsy 2 do 1 są najczęściej wybieraną metodą zagęszczania, gdyż znacznie zwiększają objętość oraz gęstość, lecz nie powodują, że efekt finalny jest przerysowany.

Przedłużanie rzęs metodą 3D (rzęsy 3:1 – volume lash)

Przedłużanie rzęs metodą 3D polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy trzech rzęs syntetycznych lub naturalnych wykonywanych z włosia norki. Rzęsy 3:1 to zabieg pozwalający uzyskać maksymalne zagęszczenie i przedłużenie bezpieczne dla naturalnych rzęs.