Zabiegi odmładzające PRO XN

Zabiegi z wykorzystaniem PRO XN:

  • Xanthohumol Recovery Treatment
  • PHA Solution
  • Novel Peel Treatment

Jesteśmy jednym z niewielu gabinetów w Polsce, które oferują profesjonalne zabiegi z wykorzystaniem nowatorskiej linii produktów PRO XN. Produkty te powstały na bazie najsilniejszego antyoksydantu jakim jest Ksantohumol. Jest to wysoce aktywny flawonoid naturalnie występujący w kwitnących szyszkach chmielu, którego właściwości są o 30 razy silniejsze od witaminy C i 200 razy mocniejsze od resweratrolu.

Ksantohumol chroni skórę przed stresem oksydacyjnym, który jest przyczyną między innymi przyspieszonego starzenia się skóry oraz stanów chorobowych takich jak  atopowezapalenia skóry, łuszczyca czy trądziku.

Decydując się na terapię z wykorzystaniem PRO XN znacząco wzmacniamy system antyoksydacyjny skóry, tym samym przedłużając życie komórek i zmniejszając częstość ich uszkodzeń.

Rodzaje zabiegów z wykorzystaniem PRO XN

  • Xanthohumol Recovery Treatment – najsilniejsza dostępna terapia niwelująca proces starzenia się skóry. Pozwala na zwiększenie efektywności wykonywanych zabiegów, dostarczając w głąb skóry substancje, które są niezbędne do prawidłowych procesów odbudowy i różnicowania tkanek. Korzystając z kompleksowych zabiegów PRO- XN, Xanthohumol Recovery Treatment występuje w każdej procedurze.
  • PHA Solution – dedykowany jest szczególnie przy zabiegach na skórę wrażliwą i problematyczną. Preparat oparty jest na glukonolaktonie i kwasie azealinowym, które mają właściwości przeciwzapalne oraz zapewniają należytą ochronę skóry. Dodatkowo zabieg łagodzi występowanie trądziku oraz wyrównuje koloryt skóry.
  • Novel Peel Treatment – terapia przeciwdziałająca starzeniu się skóry,  wywołująca znacznie mniejsze podrażnienia. Dodatkowo Novel Peel Treatment rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry oraz daje jej głębokie nawilżenie, zwiększając jednocześnie jej jędrność.