Zabiegi wyszczuplające CRYO T SHOCK

Zabiegi z Cryo-T-Shock

Cryo-T-Shock to  najbardziej innowacyjne urządzenie medyczne dostępne na rynku. Poprzez naprzemienne wykorzystanie działania ciepła i zimna, następuje redukcja zarówno niechcianej  tkanki tłuszczowej, jak i zmniejszenie widoczności cellulitu w wybranych partiach ciała. Komórki tłuszczowe są o wiele bardziej podatne na działanie terapii zimnem,w porównaniu z innymi komórkami w naszym ciele. Terapia CRYO T SHOCK powoduje ich naturalne obumarcie (czyli tak zwaną apoptozę). Co więcej, w trakcie zabiegu poprawiane jest punktowe napięcie skóry.

Zabieg wyszczuplający wykonywany przy pomocy ręcznej głowicy przez osobę do tego wykwalifikowaną  jest w pełni bezpieczny i bezinwazyjny. Efekty terapii są widoczne już po pierwszej wizycie, jednak dla ich utrwalenia i osiągnięcia idealnego modelowania sylwetki polecamy indywidualnie dobierane serie zabiegów.

Dla kogo CRYO T SHOCK?

Zabiegi wyszczuplające z użyciem aparatury CRYO T-SHOCK skutecznie niszczą komórki tłuszczowe i zwiększają produkcję kolagenu w skórze. Serię tych zabiegów  polecamy głównie dla osób, które zmagają się z niechcianym cellulitem i nadmiarem tłuszczu w różnych partiach ciała. Modelowanie sylwetki, jakie można osiągnąć dzięki zabiegom CYRO T SHOCK, doskonale sprawdza się również w tych obszarach, gdzie po dużej utracie wagi pojawiła się problematyczna i nieestetyczna luźna skóra. Specjalne programy zabiegowe, dedykowane do napinania skóry, pozwalają na jej skuteczne modelowanie bez dodatkowej utraty tkanki tłuszczowej.