ZABIEGI Z UŻYCIEM LASERA

Lista Zabiegów:

  • laserowe usuwanie owłosienia
  • laserowe usuwanie tatuażu 
  • redukcja czerwonych brwi 
  • peeling węglowy Black Doll
Zabiegi z użyciem laserów

Zabiegi kosmetyczne z użyciem lasera pozwalają na wyjątkową precyzję,delikatność i skuteczność. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych laserów medycznych możliwa jest depilacja laserowa. Ten sposób usuwania owłosienia pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia z ciała już po kilku zabiegach. Co więcej, nowoczesna technologia laserowa pozwala na pozbycie się nie tylko włosków ze skóry, lecz także na usunięcie tatuażu, dzięki czemu w przypadku niechcianego wzoru nie jest konieczne noszenie go do końca życia. Usuwanie niechcianych śladów po nieudanych zabiegach kosmetycznych to kolejna z możliwości oferowanych przez lasery. Czerwone brwi po makijażu permanentnym to jeden z przykładów nieprzyjemnych efektów, które można skutecznie usunąć laserem. Laser umożliwia także na dogłębne oczyszczenie skóry twarzy, dzięki wykorzystaniu lasera w peelingu węglowym znanym także jako zabieg Black Doll.

Depilacja laserowa

Laserowe usuwanie owłosienia polega na usuwaniu włosków z ciała przy użyciu lasera diodowego. Depilacja laserowa polega wnikaniu fali skupionego światła lasera 2 mm w głąb skóry w celu zniszczenia struktury włosa odpowiadającej za jego rozwój i wzrost. Dzięki temu możliwe jest bezpieczne usuwanie włosów z różnych miejsc na ciele. Laser umożliwia przeprowadzanie takich zabiegów jak:

  • depilacja nóg,
  • depilacja rąk,
  • depilacja pach,
  • depilacja bikini,
  • depilacja stóp.
Laserowe usuwanie tatuażu

W przypadku, gdy wzór tatuażu na skórze jest nieudany lub od pacjenta wymaga się braku ozdobnych wzorów na ciele warto zastanowić się nad usunięciem tatuażu. Całkowite usunięcie wzorów możliwe jest poprzez laserowe usuwanie tatuażu. Metoda ta umożliwia pozbycie się owłosienia bez powstawania trwałych uszkodzeń skóry, takich jak blizny.

Redukcja czerwonych brwi

Czerwone brwi po makijażu permanentnym to niezamierzony efekt barwienia brwi, który pojawia się po pewnym czasie od wykonania zabiegu. Czerwone brwi są skutkiem niewłaściwym doboru pigmentu barwiącego. W celu pozbycia się tego niechcianego skutku stosowany jest zabieg laserowy.

Peeling węglowy laserem (Black Doll)

Peeling węglowy laserem polega na pokryciu skóry twarzy emulsją węglową oraz naświetleniu jej światłem lasera. Taki zabieg umożliwia lepsze wnikanie drobinek węgla w głąb skóry, dzięki czemu skóra zostaje mocno oczyszczona, a pory ulegają zwężeniu. Co więcej, zabieg Black Doll, czyli peeling laserowy poprawia kolor skóry ujednolicając go oraz zmniejsza stany zapalne.